Blog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

Listopad 2009

Jsem asi zamilovaná

28. listopadu 2009 v 22:00 | bebička |  mŮJ DENÍK
Ahoj všichni,jsem asi zamilovaná.Má brýle a je sice šašek třídy,ale já ho miluji.Je blonďák a říká mi cukroušku,jahůdko,atd.

Můj malý kousek života

8. listopadu 2009 v 15:52 | bebička |  mŮJ DENÍK

dobrej,napíšu vám příběh,který se stal dne 5.4.2004.Měla jsem 15.let(teť je mi 19).Byla jsem na počítači,našla jsem tam blog jakési RADMILY ČECHOVÉ.Tak se mi zalíbil že jsem na něj pořád musela chodit.Jednou mi řekla ať si udělám taky blog.Já jsem si ho udělala,jenomže se mi stalo něco blbého.Měla jsem heslo na blog VERKAFLEK a někdo mi to heslo přeměnil.Psal tam neslušné zprávy a celý kolektiv se mi vysmíval.´Tak jsem se šla poradit na blog té Radmily.Jak jsem uviděla její nejnovější článek,tak jsem najednou něco uviděla.V tom článku bylo každé začáteční písmeno nové věty H.Nevím co mě to napadlo,ale najednou jsem začala počítat kolik H tam je.Byla jich tam 28.Ale ještě mi to nestačilo.Moje podvědommí si semnou pěkně zahrávalo.Napadlo mě že bych na svůj blog se mohla dostat pod heslem 28 .Tak jsem zadala heslo 28 najednou......................BYLA JSEM NA SVÉM BLOGU.Který jsem pak radši zrušila,doteť vděčím Radmile Čechové.DÍKKKYY